Integracje

Oprogramowanie sklepów zakupy365 dostarcza szereg dodatków i możliwości integracji. Dzięki nim znacznie zwiększa się funkcjonalność sklepu, a współpraca z zewnętrznymi serwisami i programami pozwala na realizację niemalże każdego projektu platformy e-commerce, zgodnie z potrzebami klienta.

Najpopularniejsze integracje dostarczane są z oprogramowaniem w standardzie. Niektóre zaś uruchamiamy specjalnie według wymagań klienta.

Szczegóły operatorów płatności

Możliwość dokonania płatności poprzez szybkie i bezpieczne płatności elektroniczne, jest dzisiaj standardem oczekiwanym przez klientów sklepów internetowych. Platforma zakupy365 wspiera wszystkich najpopularniejszych operatorów płatności takich jak PayU, DotPay, Przelewy24 czy PayPay.

payu dotpay_small przelewy_smallpaypall_small

Jak to działa?

E-płatności umożliwiają bezpośrednie szybkie płatności z większości banków oraz płatności kartami kredytowymi. Od strony kupującego metoda ta jest bardzo prosta. Klikamy na logo banku w którym mamy konto, logujemy się do tego konta i otrzymujemy wypełniony już formularz przelewu, gotowy do wysłania. Po zrealizowaniu płatności, sklep niemal natychmiastowo otrzymuje wpłatę przez co może od razu przystąpić do realizacji zamówienia.

Płatność kartami kredytowymi

visa Visa_electron  mc  Diners_Club_Logo3  ae

Płatność za pomocą kart płatniczych to jedna z najbardziej powszechnych form płatności na całym świecie. Operatorzy płatności gwarantują szybkie i bezpieczne transakcje przy użyciu kart płatniczych takich jak: Visa Classic, Visa Electron, MasterCard, Diners Club, PBK, JCB American Express.

Inne systemy płatności

masterpassPaysafecard_logologo_BLIK  skrill skycash yetipay

Oprócz najpopularniejszych metod płatności poprzez karty kredytowe czy transakcje z banku, oferowane są także inne systemy płatności takie jak: MasterPassTM, Paysafecard, BLIK, FerBuy – płatności odroczone, portfele elektroniczne Skrill, YetiPay, SkyCasch, SMS Premium, płatności walutowe, systemy ratalne (od Alior, Sygma, mBank, Santander).

Wyszukiwarki i aukcje

allegro_small_tr

Allegro to największa w Polsce internetowa platforma handlowa. Umożliwia przede wszystkim wystawianie na sprzedaż przedmiotów posiadanych przez użytkowników. Nasze oprogramowanie zapewnia rozbudowaną dwukierunkową integrację z tym serwisem aukcyjnym. Dzięki niej łatwo i szybko wystawisz swoje przedmioty na Allegro oraz będziesz zarządzał całą aukcjami. Sprzedaż produktu w serwisie Allegro zostanie automatycznie odzwierciedlona w sklepie, i na odwrót

ceneo_small_tr

Ceneo jest jedną z największych Polskich porównywarek cen, należącą do grupy Allegro. Zrzesza ona tysiące sprawdzonych sklepów oraz miliony produktów w atrakcyjnych cenach. Serwis prowadzi także bazę opinii, dzięki czemu ułatwia klientom wybór najkorzystniejszej oferty.

Integracja pozwala wygenerować specjalny plik z ofertą Twojego sklepu, poprzez który możesz włączyć się do współpracy z serwisem

Dostawa

 

Firma InPost znana jest z oferowanych wysokiej jakości usług pocztowych oraz Paczkomatów. Integracja ta pozwoli klientom Twojego sklepu na odbiór zamówionych produktów w dowolnie wybranym Paczkomacie. Z poziomu panelu zarządzania sklepem, z łatwością zarejestrujesz nową przesyłkę, wydrukujesz potwierdzenie nadania czy etykiety na paczkę.

Hurtownie

Platforma zakupy365 umożliwia również szybką integrację z najpopularniejszymi hurtowniami według modelu B2B. Dzięki niej sklep sam zaimportuje produkty z hurtowni, a następnie będzie zaktualizował ich ceny, opis, stany magazynowe.

Zapytaj konsultanta o możliwość integracji sklepu z hurtownią.

ZARABIAJ W INTERNECIE 365 DNI W ROKU

Otwórz sklep internetowy zakupy365 i spełnij marzenia o sprzedaży w sieci

Wybrane realizacje