Funkcjonalność

Stwórz stylowy, efektowny sklep internetowy i zarabiaj przez Internet 365 dni w roku. Dzięki bazie nowoczesnych szablonów jakie oferujemy, zrealizujesz projekt który przyciągnie tysiące klientów. To właśnie Ty decydujesz jak ma wyglądać Twój sklep. Nieograniczone możliwości integracji sklepu z zewnętrznym oprogramowaniem i usługami oraz liczne dodatki sprawią, że system ten będzie dopasowany idealnie do twoich potrzeb.

Indywidualna oprawa graficzna

O tym czy Twój potencjalny klient zainteresuje się ofertą od momentu wyświetlenia strony decydują sekundy, czyli pierwsze wrażenie. Spraw by Twój sklep wyglądał pięknie i przykuwał uwagę jego odbiorców. Jeżeli chcesz by szata graficzna Twojego sklepu była unikatowa, dostosowana do Twojej firmy, my pomożemy Ci w osiągnięciu tego celu. Nasi graficy przygotują dla ciebie indywidualny projekt oprawy graficznej Twojego nowego sklepu. Samemu uczestniczysz w procesie projektowania, sugerując zmiany i poddając pomysły. My pracujemy dotąd, aż projekt osiągnie Twoją satysfakcję.

Wersja mobilna

Czy wiesz że badania wskazują iż sprzedaż internetowa idzie w kierunku mobilności? Statystyki wskazują że coraz więcej składanych zamówień przez Internet pochodzi z tabletów i smartfonów. Dlatego tak ważnym jest aby Twój sklep działał również na tych urządzeniach. Nasze oprogramowanie jest w pełni zgodne z Responsive Web Design (RWD), czyli technologią auto-adaptacji layoutu strony do wszystkich rozmiarów wyświetlaczy – w tym laptopów, netbooków, tabletów i smartfonów.

 

Personalizacja szablonów

Aktywne szablony sklepów umożliwiają szybką i łatwą ich modyfikacje. Bez problemu zmienisz logo Twojego sklepu, rozmiar i krój czcionki, kolory. W prostych słowach można powiedzieć, że szablon sklepu stanowi siatkę/obszar na którym poukładane są niczym klocki elementy sklepu jak: slajdery, ikony kategorii, miniaturki najczęściej kupowanych produktów. Obiekty te możesz z łatwością przesuwać, dodawać i zmieniać ich właściwości. Dopasować także możesz sam układ stron sklepu na 1, 2 i 3 kolumnowe. Prawda że jest to wygodne?

Warianty i parametry produktów

Definiuj dowolne parametry dla swoich produktów lub całej kategorii np. Kolor – biały, czerwony, granatowy. Dzięki nim klient sam wybierze wariant zamawianego produktu.

Dla dowolnego wariantu możesz przypisać inną cenę oraz wprowadzać odrębne stany magazynowe.

Wyszukiwanie i filtrowanie

To właśnie dzięki automatycznym filtrom oraz inteligentnym mechanizmom wyszukiwania Twoi klienci z łatwością dotrą do interesujących ich produktów. Wygodę obsługi sklepu oraz funkcjonalność stawiamy na pierwszym miejscu.

Integracje

Przygotowaliśmy szereg modułów i dodatków dzięki którym poszerzają się możliwości sklepu. Znajduje się tu przede wszystkim obsługa najpopularniejszych systemów płatności jak: PayU, DotPay, Przelewy24 czy PayPal, współpraca z serwisami aukcyjnymi i porównywarkami cen, a pośród nich Allegro oraz Ceneo czy integracje z hurtowniami.

 

Dwukierunkowa integracja z Allegro

Istotną cechą oprogramowania sklepu zakupy365 jest integracja z serwisem aukcyjnym Allegro. Poprzez nią jesteś w stanie w łatwy sposób dotrzeć ze swoją ofertą do większego grona odbiorców, jacy odwiedzają ten najpopularniejszy w Polsce serwis zakupowy, zarządzając wszystkim w jednym miejscu – z panelu zarządzania sklepem.

Konfiguracja oparta o tzw. wzorce aukcji zaprojektowana została w ten sposób, aby maksymalnie uprościć i skrócić proces wystawiania i wznawiania aukcji Allegro, zwłaszcza dla osób wystawiających na aukcje dużą ilość przedmiotów.

 

Integracja dwukierunkowa działa w ten sposób, że oprogramowanie sklepu cały czas sprawdza stan aukcji na Allegro i w przypadku sprzedaży przedmiotu na aukcji, zdarzenie te jest odpowiednio rejestrowane w sklepie poprzez aktualizację ilości produktu w sklepie. Podobnie sprzedaż produktu w sklepie spowoduje zaktualizowanie dostępnej ilości produktów na Allegro.

 

Wersje językowe

Planujesz sprzedaż za granicą? Chcesz wyjść z ofertą na nowe rynki? Z oprogramowaniem zakupy365 to nic prostszego. W każdej chwili możesz uruchomić swój sklep w dowolnej wersji językowej i rozpocząć sprzedaż zagraniczną.

  • Tłumaczenia – wprowadzasz samemu lub korzystasz z usług tłumaczeń w którą szybko cię wprowadzimy
  • Waluty – w zależności od wybranej wersji językowej sklepu, ceny w prezentowane są odpowiedniej walucie;

 

 

Bezpieczny hosting

Platforma zakupy365 to nie tylko stabilne oprogramowanie sklepów internetowych ale również wydajny hosting. Usługa nasza jest kompleksowa – zapewniamy utrzymanie sklep na bezpiecznym, dedykowanym serwerze. Nie martwisz się o obsługę hostingową oraz nieprzerwaną pracę sklepu. W ramach hostingu zapewniamy odpowiedni transfer oraz przestrzeń dyskową dla Twojego sklepu.

Z

Własna domena internetowa

 

Domyślnie sklep jest uruchamiany na bezpłatnej domenie internetowej typu: twoj-sklep.zakupy365.pl
Istnieje także możliwość uruchomienia sklepu pod własną domeną internetową np. www.twoj-sklep.pl. Instalacja domeny jest bezpłatna. Oferujemy również pomoc przy jej rejestracji i konfiguracji.

Z

Poczta elektroniczna

 

W ramach usługi hostingowej masz możliwość korzystania z poczty elektronicznej w domenie twojego sklepu np. zamowienia@twoj-sklep.pl. Obsługuj zamówienia i kontaktuj się z klientami i partnerami z wykorzystaniem profesjonalnego konta pocztowego, wolnego od reklam.

Z

Bezpieczne połączenie szyfrowane

 

Hosting nasz również daje możliwość uruchomienia sklepu na protokole szyfrowanym (https://www.twoj-sklep.pl). Poprawia to bezpieczeństwo zakupów oraz podnosi zaufanie dla Twojego sklepu. My zajmiemy się wszystkim – zarejestrujemy i zainstalujemy odpowiedni certyfikat SSL, który jest niezbędny do uruchomienia połączenia szyfrowanego.

Ponadto


Magazyn

Import produktów

Moduł fakturowania

Pakiet SEO Start

Wsparcie techniczne

ZARABIAJ W INTERNECIE 365 DNI W ROKU

Otwórz sklep internetowy zakupy365 i spełnij marzenia o sprzedaży w sieci

Wybrane realizacje